9 قانون درآمد به دلار با برنامه نویسی

درآمد دلاری با برنامه نویسی =ایستگاه آخر

ما تمام تلاشمون رو میکنیم که زحماتمان به نتیجه برسد و آخرین هدف را در کسب و کارهایمان رسیدن به سود خالص طلقی میکنیم ،هر چه سود خالص بیش تر باشد میزان موفقیت های خود را در مقاطع بالاتر میبینیم. رسیدن به درآمد با برنامه نویسی آن هم به دلار در ایران حتی تصورش هم برای خیلی ها سخت و دشوار است .

در ایران ؟ با این اوضاع دلار؟ مگه میشود ؟یا نمیشود نمیشود اگر بشود چه میشود!

بله میشود ،حتی خیلی ساده تر از آنچه شما فکر میکنید میشود به آن دست پیدا کرد فقط کافیست کمی صبر و پشتکار را چاشنی کار خود کنید 

خلاصه :

در این صفحه  تجربیات شخصی که از طریق زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت توانسته به درآمد دلاری برسد را با شما به اشتراک میگذاریم .

9 قانون از نظر José Vega

 1. شما باید به زبان انگلیسی بسیار مسلط باشید. شما باید انگلیسی را کاملاً بخوانید ، بنویسید و درک کنید
 2. مشتریان محلی خود را فراموش کنید. اگر می خواهید درآمد بیشتری بدست آورید باید کاملاً بر روی جستجوی مشتری از کشورهای انگلیسی زبان تمرکز کنید
 3. پروفایل هایی را در بازارهای آنلاین مانند Freelancer – Hire & Find Jobs , Upwork, the world’s largest online workplace , Find Jobs and Hire skilled Freelancers, at a click و موارد دیگر ،این پروفایل ها باید به زبان انگلیسی ، بسیار تشریحی و نمونه کارهای خوبی را نشان دهند و شما باید از تصویر خود استفاده کنید.بهتر است از همان تصویر  در حساب اسکایپ خود استفاده کنید.

 4. شما باید هر روز پروژه ها را در بازارها مرور کنید و پیشنهادات خود را با قیمت پایین پیشنهاد کنید .من می دانم ، اگر قیمت های پایین بگذارید ، درآمد کمتری خواهید داشت. اما اکنون لازم نیست زیاد به پول اهمیت دهید.در حال حاضر شما می خواهید همه پروژه ها را برای افزایش اعتبار خود در بازار ، دریافت نظرات از مشتریان و شناخت برخی از مشتریان انجام دهید.وقتی با چند مشتری کار کردید و کارهای خوبی تحویل دادید ، آنها برای کار در پروژه های جدید دوباره با شما تماس می گیرند.در آن مرحله می توانید نرخ های خود را افزایش دهید.
کسب درآمد به دلار با برنامه نویسی

5.  یک وب سایت  شخصی به زبان انگلیسی برای خود ایجاد کنید که نمونه کارها ، خدمات و تمام اطلاعاتتان را نشان دهد.وب سایت باید زیبا و جذاب باشد. وقتی کسی از وب سایت شما بازدید می کند باید همانجا متقاعد شود که شما یک توسعه دهنده قوی هستید و او به شما نیاز دارد و شما میتوانید به او کمک کنید.

6.   می توانید برای ارسال ترافیک به وب سایت خود از کشورهای انگلیسی زبان ، تبلیغات را در فیس بوک و گوگل تنظیم کنید.اگر وب سایت شما جذاب باشد ، برخی از مشتریانتان را همانجا دریافت خواهید کرد.

7.  به صورت اختیاری ، می توانید یک وبلاگ در وب سایت خود راه اندازی کنید و محتوای جالب برای مشتریان بالقوه خود ارسال کنید. و آن محتوا را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید ، پست مهمان ارسال کنید و در فیس بوک و گوگل تبلیغ کنید.

8.  شما باید فرم اشتراک ایمیل را روی پست های خود قرار دهید و از مردم بخواهید مشترک شوند. به این ترتیب لیستی از مشتریان بالقوه خواهید داشت و می توانید برای آنها خدمات تبلیغاتی یا تخفیفی ارسال کنید

9.  اقدامات تماس را در انتهای پست های ارائه دهنده خدمات خود قرار دهید. با این کار تبدیل های شما افزایش می یابد

درآمد به دلار با برنامه نویسی جاوااسکریپت

پی نوشت:

 • مشتریانی که در بازارها دریافت خواهید کرد بیشتر شرکت ها یا افراد هستند که پروژه های برون سپاری را بر عهده دارند. بنابراین آنها مبلغ کمتری از آنچه مشتری واقعی پرداخت می کند به شما پرداخت می کنند ، اما می توانند به طور منظم برای شما کار بفرستند.

  مشتریانی که در وب سایت خود دریافت خواهید کرد مشتریان واقعی هستند ، افرادی که در واقع به خدمات شما احتیاج دارند و آنها مایلند به شما حق بیمه بپردازند ، اما کار با آنها نیاز به زمان فروش و پشتیبانی بیشتری دارد.

  بنابراین اگر می خواهید  یک مشت مشتری با مدت زمان پشتیبانی کم و مشکلات کم اما درآمد کمی بیشتر بدست آورید ، می توانید به شدت روی نکات 1-4 تمرکز کنید.

  اگر می خواهید مستقیماً با مشتریانی واقعی کار کنید که کمی بیشتر درآمد کسب می کنند اما با کارهای پشتیبانی و فروش سرو کار دارند ، می توانید به شدت روی نکات 5 تمرکز کنید.

  اگر همه این کارها را انجام دهید ، من تضمین می کنم که دیر یا زود زندگی خوبی خواهید داشت ، از تجربه ام می توانم به شما این را بگویم😉

منبع:

درباره‌ی shamim

shamim

همچنین ببینید

user experience design training-آموزش دیزاین تجربه کاربری

18 ابزار کاربردی در آموزش دیزاین تجربه کاربری

دیزاین تجربه کاربری یا User experience به تجربه های کاربران در زمان استفاده از یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =