معرفی 3 لپ تاپ با کیفیت درسال2020

Table of Contents

تفاوت چندانی ندارد که شما یک لپ تاپ با کیفیت  وقیمت مناسب آماده خریداری کنید و یا یک لپ تاپ را شخصی سازی و سفارش بدهید، در هر دو صورت اگر بودجه بهتری داشته باشید، قطعات بهتر و اگر بودجه
کم تری داشته باشید قطعاتی با کیفیت کم تر نصیبتان خواهد شد.
هنگامی که مردم می پرسند کدام لپ تاپ بهتر است و یا کدام برند بهترین است؟ نمی توان جواب ساده ای داد، در عوض لیستی به آنها پیشنهاد می کنیم که شاخصه های خرید لپ تاپ با کیفیت مناسب و قیمت کم تر خریداری کنند.

اگه دانشچو هستی و پول چندان کافی برای خرید لپ تاپ با کیفیت  و قیمت مناسب نداری این مقاله رو از دست نده.

5 فاکتورمهم برای خرید لپ تاپ با کیفیت

۱ – اندازه لپ تاپ با کیفیت و مناسب
با توجه به اینکه چه استفاده هایی از لپ تاپ تان خواهید کرد، باید سایزی انتخاب کنید که مناسب کارتان باشد، سایز صفحه نمایش بر خلاف دیگر ابزار سیستم مانند رم قابلیت ارتقا ندارد، پس با دقت انتخاب کنید!
سایز صفحه نمایش از ۱۱.۶ اینج شروع و تا ۱۷.۳ اینچ ادامه دارد، اکثر برند های معروف مثل “اچ پی، دل، ایسوس” و غیره از ۱۳.۳تا ۱۷.۳ ساخته می شوند.

۲ – صفحه نمایش

لپ تاپ با کیفیت
لپ تاپ با کیفیت

از زمانی که شما لپ تاپ باکیفیت وقیمت مناسب جدیدتان را خریداری و روشن می کنید، از همان ساعات ابتدایی می خواهید مطمئن شوید صفحه نمایش تان از راحتی زیادی برای استفاده برخوردار است.
برای شروع باید انتخاب تان دارای صفحه نمایش لمسی باشد یا خیر؛ این روز ها لپ تاپ های با قابلیت صفحه نمایش لمسی متعدد شده است، این صفحه نمایش ها می توانند تعدادی بالایی از کار ها را
زاحت تر انجام دهند. اگر شما لپ تاپی برای “گیمینگ، مشاهده محتوا، ادیت عکس” و کار هایی از این قبیل لازم دارید، صفحه نمایش لمسی به کارتان نمی آید.

۳ – کیفیت کیبورد

لپ تاپ کیبرد نورپس زمینه
لپ تاپ کیبرد نورپس زمینه

برای تایپ کردن به مدت زیاد در روز، شما نیاز به یک لپ تاپ باکیفیت با کیبورد راحت دارید؛ اگر یک کیبورد مجزا خریداری کنید مجبور هستید هر روز این کیبورد را جدا از لپ تاپ حمل کنید
(تصور کنید کیبورد مجزا تا چه حد فشرده است!) شما کیبوردی نیاز خواهید داشت که
دکمه های کامل و فضا هایی کنار دکمه ها داشته باشد تا در زمان تایپ به مشکل نخورید.

۴ – پردازنده
اگر بودجه کافی دارید، توصیه ما این است تا از پردازنده سری ۷ اینتل استفاده کنید، زیرا سری ۷ از پردازنده های اینتل تعادل خوبی میان قیمت و عملکرد دارند.

۵ – رم
در سال های گذشته شما معمولا نیاز به سیستمی با رم ۴ به بالا برای پردازش های قوی داشتید، اما در حال حاضر شما حداقل نیاز به رم ۸ دارید!
اگر استفاده های بیشتری از سیستم تان می کنید رم ۱۶ و اگر گیمر هستید رم ۳۲ برایتان مناسب است!

مقایسه بین  دو لپ تاپ با کیفیت لنوو و اچ پی

HP ممکن است همیشه از بهترین شهرت لپ تاپ  باکیفیت وقیمت مناسب برخوردار نبوده است ، اما جدیدترین لپ تاپ های HP برخی نشانه های طراحی را از هم نسلان خود گرفته اند و واقعاً این سطح را بالا برده اند. … و از طریق همه اینها ، HP به دلیل لپ تاپ های قابل اعتماد با خدمات بسیار شایسته مشتری ، شهرت زیادی کسب کرده است.

طور کلی ، لپ تاپ مناسب میان رده معمولی شما باید تقریباً سه سال دوام بیاورد. و اگر از کامپیوتر خود به خوبی مراقبت کنید ،
حتی ممکن است کمی بیشتر از آن دوام داشته باشد. هنوز هم ، عملکرد اوج در نظر گرفته شده ممکن است شروع به کاهش کند ،
به خصوص که سخت افزار آن از بین می رود و عمر باتری به طور قابل توجهی کاهش می یابد. این برآورد استاندارد یک قانون سخت و سریع نیست ، زیرا طول عمر لپ تاپ واقعاً به کیفیت ، استفاده و مراقبت بستگی دارد.

لپ تاپ با کیفیت اچ پی
لپ تاپ با کیفیت اچ پی

 (HP) یکی از معتبرترین مارک های لپ تاپ باکیفیت است. با سری محصولات مختلف از جمله Omen ، Pavilion ، Elitebook ، Spectre و Probook که برای اهداف مختلف مناسب هستند اعم از کارهای سطح بالا مانند بازی یا کارهای محاسباتی اساسی مورد نیاز دانشجویان دانشگاه ، استفاده تجاری و غیره.

HP با چنین سهم عظیمی بزرگترین رقیب لنوو است. 

مقایسه بین این دو لپ تاپ با کیفیت

اگر به دنبال یک لپ تاپ باکیفیت و مناسب مخصوص بازی هستید و بودجه شما این امکان را می دهد HP از Lenovo بهتر است. HP همچنین در بخش کیفیت و دوام خوب عمل می کند. از طرف دیگر ، لنوو طیف گسترده ای از لپ تاپ های کوچک باکیفیت قابل تبدیل را ارائه می دهد که در صورت قابلیت حمل و نقل برای شما مهمترین برنده است.

نوو به عنوان پادشاه بهره وری از شهرت شایسته ای برخوردار است. بهترین لپ تاپ های Lenovo ، به ویژه ThinkPads آن ، با تمرکز بر دوام طولانی باتری و قابلیت استفاده بسیار ، برخی از اصطکاک های آزار دهنده را که مانع انجام وظایف شما می شود ، از بین می برد.

قیمت:

تعیین قیمت دشواراست  در حالی که HP به طور کلی لپ تاپ های باکیفیت ووقیمت مناسب نسبت به لنوو  ارائه می دهد ، با Lenovo می توانید مطمئن باشید که برای پرداخت هر کیفیت ، هر سکه پرداخت می کنید. و گرچه لپ تاپ های ارزان قیمت لنوو لپ تاپ های بسیار خوبی برای کارهای اساسی هستند ، اما نمی توان در مورد ارزانترین لپ تاپ های HP همین حرف را زد.

لپ تاپ با کیفیت لنوو
لپ تاپ با کیفیت لنوو

کارایی:

بیشتر لپ تاپ های HP از نظر عملکرد بسیار کمتر از لپ تاپ های لنوو هستند. به هیچ وجه به این معنی نیست که لپ تاپ های اچ پی ضعیف هستند ، اما بیشتر لپ تاپ های باکیفیت  تولید شده توسط لنوو در چند سال گذشته به راحتی می توانند بازی ها را بدون تاخیر اجرا کنند ، که بیانگر موارد زیادی در مورد عملکرد است. در حالی که Lenovo در تولید لپ تاپ های مناسب وبا کیفیت برای بازی متمرکز بوده است ، تمرکز اصلی HP کار طراحی بوده است (کار با برنامه هایی مانند فتوشاپ و سونی وگاس. بیشتر لپ تاپ های دو مارک به راحتی با چند وظیفه کنار می آیند.

نوآوری :

. HP بسیار نوآورتر از Lenovo نیست (و این قابل درک است زیرا ما در مورد مارکی صحبت می کنیم که لپ تاپ های مناسب فوق سبک را جمع می کند). از آنجا که HP لپ تاپ هایی نسبتاً استاندارد تولید کرده است ، لنوو از نظر گزینه های لپ تاپی که ارائه می دهد نیز برنده است.

مزایای استفاده از لپ تاپ با کیفیت و مناسب

 • اگر قصد دارید اگر مدت زمان قابل توجهی را در جلوی صفحه نمایش سپری کنید ، محاسبات موبایل برای دوره های کوتاهتر جذاب باشد ، توصیه می شود که یک لپ تاپ را حمل کنید.
 • لپ تاپ ها به شما امکان استفاده و بارگیری نرم افزارهای بیشماری را می دهند که در گوشی قابل استفاده نیستند. البته ، نسخه برنامه ای از همه نرم افزارهای مربوط به تلفن هوشمند شما وجود دارد ، اما آنها معمولاً عملکرد خوبی ندارند
 • آیا می خواهید کارهای بیشتری در محل کار خود انجام دهید؟ یا به سرعت با پروژه های مدرسه و دانشگاه انجام می شود؟ شما به یک لپ تاپ خوب نیاز دارید. حتی اگر به دنبال تجربه بازی قابل حمل نهایی هستید ، لپ تاپ ها بسیار عالی کار می کنند
 • همیشه می توانید کارت گرافیک ، پردازنده ، ذخیره سازی و نمایشگر را ارتقا دهید تا تجربه بازی خود را ارتقا دهید. بنابراین ، داشتن یک لپ تاپ مناسب برای افرادی که دوست دارند تجربه بازی خوب داشته باشند ضروری است.
 • اکثر نوت بوک ها حداقل 300 گیگابایت نیز برای شما مناسب ذخیره می کنند ، هدفی که در تلفن ارائه نمی شود. از این رو ، استفاده از لپ تاپ باکیفیت ومناسب به جای تلفن همراه بسیار مهم تر می شود

نتیجه گیری : داشتن بهترین لپ تاپ باکیفیت مناسب به خصوص برای دانشجویان رشتهای مختلف امری ضروری است . اگه دانشجوی رشته مهندسی باشی خیلی از نرم افزارهای تخصصی رو باید استفاده کنی که موبایل و تبلت این قابلیت رو نداره

و حتی دانشجویان طراحی و گرافیک و معماری و…… پزشکی

چرااز فروشگاه اینترنتی هایپرکیوسک خرید کنم ؟

فرشگاه هایپر کیوسک به عنوان افیلیت فروشگاه دیجی کالا بهترین محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بهتر نسبت به بقیه برندها به شما معرفی میکند . تا کمکی باشه برای خرید هرچه بهتر و راحتتر شما

فروشگاه دیجی کالا:

معروف ترین شرکت مستقر در اینترنت در کشور است که هم اکنون بر بازار آنلاین در ایران تسلط دارد. Digikala با هموار کردن راه برای تازه واردان ، به یک موفقیت موفقیت آمیز و رهبر تجارت الکترونیک کشور تبدیل شد. این وب سایت تجارت الکترونیک 85 درصد از بازار را در اختیار دارد و بیش از 300 میلیون دلار ارزش آن تخمین زده می شود. Digikala با بیش از 850 هزار بازدید کننده در روز به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه در نظر گرفته می شود. این شرکت با فروش لوازم الکترونیکی و دستگاه های رایانه ای شروع به کار کرد اما از چند سال پیش دسته بندی های خود را متنوع کرد. کتاب ، آلات موسیقی ، کفش ، لوازم خانگی و لوازم آرایشی از دیگر دسته بندی هایی است که در دیجیکالا به فروش می رسد.

مزایا فروشگاه دیجی کالا :
 •  پشتیبانی دیجی کالا 24 ساعته است  پاسخگو هستند.
 • اپلیکیشن های موبایل خوبی دارد و به راحتی قابلیت خرید از طریق اپ را دارد
 • دیجی کالا قدیمی و معتبر است و کالا را بین 2 تا 5 روز کاری به دست شما می رساند
 • دیجی کالا 7 روز ضمانت برگشت کالا دارد.

ارسال رایگان دیجی کالا بالای 100 هزارتومان فعال میشود.

معرفی 3 لپ تاپ با کیفیت درسال 2020

1)

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 

لپ تاپ باکیفیت لنوو ideapad 330
لپ تاپ باکیفیت لنوو ideapad 330

نقد و بررسی :

بدون شک «لنوو» (Lenovo) ازجمله شرکت‌هایی است که در طراحی و ساخت لپ‌تاپ‌های میان‌رده و اقتصادی تبحر خاصی داشته و تاکنون مدل‌های بسیاری را در این رده تولید کرده است . لپ‌تاپ مدل «IdeaPd 330 – NXB» ازجمله محصولات میان‌رده و خوش‌قیمت شرکت «لنوو» محسوب می‌شود .مخصوص کاربری عمومی بوده و برای انجام امور روزمره مناسب است. این محصول شرکت لنوو ظاهری ساده و یک‌دست، اما رضایت‌بخش دارد .سطوح بافت‌دار در قسمت‌های داخلی و خارجی هم از کثیف لک شدن بدنه جلوگیری می‌کنند . ضخامت 22.9 میلی‌متری و وزن 2.2 کیلوگرمی این محصول برای لپ‌تاپ 15.6اینچی یک مزیت است و جابه‌جایی آن را از بسیاری لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی ساده‌تر می‌کند. سطوح بافت‌دار در قسمت‌های داخلی و خارجی هم از کثیف شدن بدنه جلوگیری می‌کنند. کیبورد این مدل از کلیدهایی با چیدمان جزیره‌ای تشکیل شده که برای تایپ کردن سریع و طولانی‌مدت و کار با برنامه‌های حسابداری طراحی شده است.تمامی پورت‌های این لپ‌تاپ روی لبه‌ی سمت راست قرار گرفته‌اند و شامل یک پورت HDMI، یک پورت LAN، یک USB 3.0 و جک 3.5میلی‌متری اتصال هدفون می‌شود. با‌وجود قیمت اقتصادی، سخت‌افزار به‌کاررفته در‌ IdeaPad 330‌ نمونه‌ی خوبی است که البته تنها برای انجام امور روزمره و اجرای برنامه‌های سبک می‌توان روی آن‌ حساب باز کرد. پردازنده‌ی مرکزی‌ Celeron N4000 اینتل، 4 گیگابایت رم از نوع DDR4 و یک ترابایت حافظه‌ی داخلی ازجمله قطعات سخت‌افزاری این لپ‌تاپ با کیفیت  لنوو هستند. با‌وجود این قطعات کم‌مصرف و استفاده از یک باتری دوسلولی با ظرفیت ۳۰ وات‌ساعت، این لپ‌تاپ با هر بار شارژ حدود پنج و نیم ساعت در شرایط تماشای فایل ویدئویی روشن خواهد ماند. درکل‌ IdeaPad 330‌ لنوو یک محصول خوش ‌قیمت با کاربری عمومی و کیفیت ساخت متوسط است و می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند لپ‌تاپی باکیفیت برای انجام امور معمول روزمره خود تهیه کنند، گزینه مناسبی باشد. پردازنده‌ی مرکزی‌ Celeron N4000 اینتل، 8 گیگابایت رم از نوع DDR4 و یک ترابایت حافظه‌ی داخلی ازجمله قطعات سخت‌افزاری این لپ‌تاپ باکیفیت ومناسب لنوو هستند. با‌وجود این قطعات کم‌مصرف و استفاده از یک باتری دوسلولی با ظرفیت ۳۰ وات‌ساعت، این لپ‌تاپ با هر بار شارژ حدود پنج و نیم ساعت در شرایط تماشای فایل ویدئویی روشن خواهد ماند. درکل‌ IdeaPad 330‌ لنوو یک محصول خوش ‌قیمت با کاربری عمومی و کیفیت ساخت متوسط است و می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند لپ‌تاپی برای انجام امور معمول روزمره خود تهیه کنند، گزینه مناسبی باشد.

نظرات کاربران :

 • شیک و سبکه از نظر سرعت درسته پردازندش ضعیفه ولی به خاطر رم 8 گیگش راحت برای استفاده روزمروه مناسبه

نقاط قوت

 • طراحی ظریف و زیبا
 • رم 8 گیگ
 • من3 ملیون خریدم 4 ساله پیش همه جوره عالیه سیستم فوق العاده ای هست پردازنده هکس و فیلم برنامه های مهندسی همه جوره عالیه
برای خریدوکسباطلاعات بیشتر روی لینک زیرکلیک کنیدخرید لپ تاپ لنوو

2)

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 3 – A

لپ تاپ با کیفیت لنووideapad3-A
لپ تاپ با کیفیت لنووideapad3-A

نقدو بررسی : لپ تاپ Ideapad 3 جزء آلترابوک های پایین رده شرکت لنوو قرار دارد و در حال حاضر جدیدترین لپ تاپ مناسبو و با کیفیت 15 اینچ سری Ideapad این شرکت در بازار کشور محسوب می شود که در سال 2020 رونمایی گردید. این لپ تاپ با تلفیقی از دو مدل L340 و S540 طراحی گردیده و با سخت افزار مناسب و وزن سبک، مناسب امور روزمره، خانگی و روزمره می باشد. ضخامت این دستگاه کمتر از 20mm و وزن دستگاه 1.75Kg می باشد که اعدادی عالی برای یک لپ تاپ 15 اینچی پایین رده محسوب می شوند و از این حیث گزینه مناسبی برای کسانی که حمل و نقل زیادی با دستگاه خود دارند، می باشد.

نظرات کاربران:

عالی نمیشه با اپل پرو ۲۰۱۹ مقایسه کر ولی خوبه

نقاط قوت

 • هارد
 • بدنه
 • قیمت
 • طراحی
برای خریدوکسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
خرید لپ تاپ لنوو

3)

لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل ThinkPad E590 – E

لپ تاپ با کیفیت لنووthinkpad E590
لپ تاپ با کیفیت لنووthinkpad E590

نقد وبررسی:

شرکت «لنوو» سری لپ‌تاپ‌های محبوب ThinkPad پانزده اینچی خود را با نام «ThinkPad E590» را روانه‌ی بازار کرده است. این محصولات خوش‌ساخت به دلیل کیفیت خوبی که دارند، جزو محصولات رده‌ی کاربری صنعتی لنوو محسوب می‌شوند که البته برای استفاده‌های خانگی، اداری و حرفه‌ای هم مناسب هستند. سری جدید این لپ‌تاپ از لحاظ ساختار کلی بدنه و شکل ظاهری نسبت به نسل قبلی تغییرات چندانی نداشته و از همان پلاستیک مشکی مات همیشگی ساخته شده است.لپ تاپ E590 جزء سری های میان رده صنعتی شرکت لنوو قرار دارد و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین لپ تاپ سری Thinkpad این شرکت محسوب می شود که در سال 2019 رونمایی شد. این لپ‌تاپ جایگزین سری پرفروش E580 شده و با سخت‌افزار مطلوب و استحکام بدنه بالا روانه بازار شده است. ضخامت این دستگاه کمتر از 2 سانتی‌متری و وزن دستگاه حدود 2.1 کیلوگرم است. این مدل مجهز به یک پردازنده‌ی Core i3 8145U ‌با فرکانس پایه 2.1 گیگاهرتز و 4 مگابایت حافظه‌ی نهان (کش) است. استفاده از این پردازنده‌ی مرکزی علاوه‌بر توان پردازشی مناسب برای امور روزمره، میزان مصرف انرژی را به‌خوبی کاهش داده که در میزان نگهداری شارژ باتری تاثیر قابل توجهی دارد.  وجود 4 گیگابایت رم از نوع DDR4 هم از دیگر ویژگی‌های این محصول است. حافظه‌ی داخلی هم نمونه‌ای یک ترابایتی از نوع هارددیسک است که برای ذخیره‌کردن حجم قابل توجهی از اطلاعات، گنجایش کافی را دارد

نظرات کاربران:

 • سری thinkpad ها از سری لپ تاپ های heavy duty بوده و مناسب کارهای مهندسی سبک هستند
  چند روزی هست که دستم رسیده و تا الان هم از ظاهر و هم از سرعت و کیفیت آن راضی هستم
  تنها ایرادش نداشتن درایو نوری هستش که مجبور شدم یه اکسترنال براش بخرم.
 • بدنه با کیفیت فوق العاده عالی داره و کمناسب برای کارای صنعتی و سایت هست.
لینک خرید محصول:خرید لپ تاپ لنوو 

درباره‌ی hedieh

hedieh

همچنین ببینید

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی اطلاعات کاملی نسبت به خرید ماشین های لباسشویی در اختیار ما قرار میدهد که ما می توانیم با مطالعه راهنمایی خرید ماشین لباسشویی ایرانی بهترین ماشین لباسشویی ایرانی را انتخاب کرده و خریدی مطمئن داشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =