راز موفقیت با آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ،دیجیتال مارکتر،بازاریابی دیجیتال،راهنمای آموزش دیجیتال مارکتینگ،بازاریاب

 

دیجیتال مارکتینگ یکی از فیلدهای جذاب است که تقاضا برای آن روز به روز درحال افزایش است اگر به دنبال کار خوب با درامد خوب میگردید یا میخواهید مهارت های خودتون و تیم بازاریابیتون را افزایش دهید مطلب زیر را از دست ندهید .این مقاله منبعی مناسب برای دیجیتال مارکترهای مبتدی تا پیشرفته که به دنبال یادگیری مهارت های جدید یا استفاده از مهارت های موجود هستند مناسب است.راهنمای آموزش دیجیتال مارکتینگ سرشار از بینش و استراتژی  جدید برای صاحبان مشاغل ، متخصصان بازاریابی ، دانشجویان و هر کس دیگری است که می خواهد مهارت های فعلی خود را تقویت کند و با جدیدترین آموزش دیجیتال مارکتینگ موفقیت بیشتری کسب کند.

آنچه خواهید خواند:

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

مزایای دیجیتال مارکتینگ چیست؟

هجوم کسب و کارها و رقابت شدید بین دیجیتال مارکترها

آموزش دیجیتال مارکتینگ جامع در کمترین زمان

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال به کلیه فعالیت هایی که برای فروش محصولات و ارائه خدمات با استفاده از روشهای بازاریابی آنلاین مانند بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی در موتورهای جستجو و بازاریابی از طریق ایمیل و… گفته می شود.

فرایند بازاریابی استراتژیک نگاهی عمیق به جامعه هر کسب و کاری  می اندازد تا نقاط قوت ، مخاطبان هدف و مزیت های رقابتی آن ها را شناسایی کند. استراتژی های بازاریابی مختص هر جامعه است ، تیم دیجیتال مارکتینگ اصول کلیدی مورد استفاده برای جذب مخاطب اصلی را شناسایی می کند و پایه ای قوی برای جذب نیروی کار و تجارت ایجاد می کند.

 

دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ،دیجیتال مارکتر،بازاریابی دیجیتال،راهنمای آموزش دیجیتال مارکتینگ،بازاریاب

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است ؟

ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم ،دیجیتال مارکتینگ برای هدف گذاری مخاطبان خاص شما ابزاری قدرتمند در توسعه اقتصادی است. تیم آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج یکی از بهترین آموزش ها را در زمینه دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد که با پیگیری از آخرین روندها و پیشرفت هایی که می توانیم مخاطبان مورد نظرمان را هدف قرار داده و برای نتایج بهینه درگیر کنیم.

شما با آموزش درست و اصولی میتوانید از طریق تولید محتوای عالی و اجرای یک برنامه استراتژیک ، خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل پیمایش رفتارهای شبکه های اجتماعی و موتورهای جست و جو ، حضور دیجیتالی خود را به عرش علا برسانید.

 در دنیای امروز ، دیجیتال مارکتینگ ارتباط شما را با مخاطبانتان راحت تر کرده است، این به معنای ملاقات با آنها در جایی است که بیشتر اوقات خود را به صورت آنلاین درانجا می گذرانند.

همچنین از آنجا که بستر اینترنت و دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است ، انتظار می رود تقاضا برای دیجیتال مارکتر ها افزایش یابد و به واسطه ی فناوری های جدید دیجیتال این شغل برای همیشه به روز بماند.

مزایای دیجیتال مارکتینگ چیست؟

داشتن مهارت های دیجیتال مارکتینگ و یک حضور دیجیتالی قوی به چندین روش به شما و کسب و کارتون کمک می کند:

 • یک شغل عالی و جذاب با درامد خوب
 • انجام کار به صورت دورکاری
 • در بستر دیجیتال ایجاد آگاهی از برند و تعامل با مشتریان هم قبل و هم بعد از فروش آسان تر خواهد بود
 • به شما کمک می کند خریداران جدید را به طرفداران پر و پا قرص تبدیل کنید که بیشتراز شما خرید می کنند
 • این از طریق به اشتراک گذاشتن دهان به دهان و اشتراک اجتماعی و تمام مزایای همراه آنها اتفاق خواهد افتاد
 • میتوانید با ارائه پیشنهادات مناسب در زمان مناسب سفر مشتری را کوتاه تر کنید
دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ،دیجیتال مارکتر،بازاریابی دیجیتال،راهنمای آموزش دیجیتال مارکتینگ،بازاریاب

هجوم کسب و کارها و رقابت شدید بین دیجیتال مارکترها

 بعد از شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها به فضای دیجیتال پناه اوردند و دقیقا این وسط کسانی که کسب و کار خود را وارد دیجیتال مارکتینگ نکردند با شکست مواجه شدند این روزها بازار دیجیتال مارکتر ها پر رونق است و هرچه شما و تیم بازاریابیتون قوی تر و حرفه ای تر باشید باعث اعتماد بیشتر در بین کسب و کارها خواهید شد.

چقدر از کسب و کارها زمان برای تهیه یک استراتژی قدرتمند و خلاقانه دارند تا آگاهی بیشتری برای جامعه مشتریان خود ایجاد کنند؟ اکثر توسعه دهندگان اقتصادی از قبل دارای یک صفحه فعالیت کامل هستند و زمانی برای توسعه و اجرای یک استراتژی آگاهی از برند ندارند.ساختن برند خود و برقراری ارتباط با آن از طریق سیستم عامل های مختلف یک کار اساسی و حرفه است  و می تواند یک تلاش طاقت فرسا باشد.

هجوم کسب و کارها به دیجیتال مارکتینگ باعث شد که رقابت شدیدی بین دیجیتال مارکترها ایجاد شود به همین منظورما در آکادمی آمانج ما به شما کمک می کنیم تا با آموزش صحیح و جامع مهارت ها و دانش  تیم بازاریابی خود را تقویت و بهبود ببخشید و حضور مداوم خود را در مقابل رقبا حفظ کنید .

آموزش دیجیتال مارکتینگ جامع در کمترین زمان

در حوزه بازاریابی دیجیتال زمان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار است شما در آموزشگاه آمانج میتوانید به مدت 3 ماه(76ساعت) مهارت های بازاریابی خودتون را به بهترین شکل ممکن تقویت کنید.

دوره جامع غیرحضوری دیجیتال مارکتینگ به شما کمک میکند در محل کار یا منزل به خوبی آموزش ببینید .این دوره 76 ساعت آموزش ویدیویی و وبیناری آنلاین است که ما برای راحتی شما کارمندان عزیز ساعت کلاس های وبیناری را ساعت 19 الی 21 قرار داده ایم.

دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ،دیجیتال مارکتر،بازاریابی دیجیتال،راهنمای آموزش دیجیتال مارکتینگ،بازاریاب

ویژگی های شگفت انگیز این دوره:

 🔸بازگشت کامل شهریه دانشجوی برتر دوره

بعد از اتمام کلاس ها استاد محترم  بعد از بررسی فعالیت ها و پروژه های دانشجویان دوره یک نفر را به عنوان دانشجوی برتر انتخاب میکند و به آموزشگاه معرفی می کند و به منظور تشویق و قدردانی از ایشان شهریه دوره به طور کامل عودت خواهد شد.

🔸برنامه زمانی مشخص و ظرفیت محدود

به منظور افزایش سطح کیفیت کلاس ها و پاسخگویی اساتید به سوالات و مشکلات دانشجویان وبررسی دقیق تحویل پروژه ها و رفع ایرادات تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس ها محدود است. 

🔸اختصاص پروفایل آموزشی به دانشجویان جهت دسترسی منظم به منابع جلسات

در طول دوره و تا 6ماه بعد از اتمام دوره شما به ویدیو های آموزشی،فایل ها، اسلاید ها ، تمرینات ، پروژه ها و منابع لازم که توسط استاد دوره در پروفایل شما قرار گرفته است دسترسی دارید.

🔸آموزش های ویدیویی و وبیناری

به منظور تعامل بیشتر دانشجویان با اساتید بعضی از کلاس ها باتوجه به میزان اهمیت آن ها به صورت وبیناری برگزار میشوند که دانشجویان در حین تدریس سوالات خود را بپرسند و بعد از تمرین در جلسه رفع اشکال ، اشکالات خود را برطرف نمایند.

🔸تمرینات و پروژه های کاربردی و متناسب با بازارکار

بعد از تدریس هر فصل متناسب با آن یک تمرین و پروژه برای شما تعریف میشود که در کنار آن کار تیمی را هم تمرین میکنید و در جلسه تحویل پروژه یک نفر از اعضای گروه آن را ارائه می دهد و استاد مربوطه نقاط ضعف و قوت شمارا بررسی میکند که بعد از اتمام دوره شما چند پروژه عالی برای ثبت در رزومه کاری خود دارید.

🔸جلسات انلاین رفع اشکال و پرسش و پاسخ

بعد از اتمام هر فصل یک جلسه رفع اشکال برای شما در نظر گرفته شده است تا به مباحث یادگرفته شده کاملا مسلط شوید.

🔸امکان ارتباط صوتی، تصویری و متنی با استاد دوره و هم دوره ای ها

شما در کلاس های وبیناری میتوانید نطرات ، سوالات و اشکالات خود را به صورت صوتی تصویری و متنی بپرسید و نظرات همکلاسی ها و استاد محترم را جویا شوید همچنین در یه گروه تلگرام بعد از ثبت نام دوره عضو میشوید که در آنجا هم میتوانید با استاد و همکلاسی هایتان درارتباط باشید .

🔸 بدون هیچ پیش نیاز قبلی

این دوره آموزشی جامع است و برای تمام افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته مناسب است.

🔸مدرک نمره دار آکادمی آمانج با نمره تمرینات و پروژه های دوره

بعد از اتمام دوره و تحویل تمرینات و پروژه ها باتوجه به زحمتی که کشیدید به شما مدرک نمره دار اعطا می شود.

🔸سرفصل های به روز، پروژه های متناسب با نیاز کارفرمایان، ارائه نکات حرفه ای ورود به بازارکار

سرفصل های آموزشی مطابق آخرین به روزرسانی ها خواهد بود و شما میتوانید با انجام پروژه ها رزومه کاری خود را ارتقا ببخشید.

سرفصل ها شامل موارد زیر می باشند:          

 •     مبانی بازاریابی دیجیتال

در ابتدا آموزش دیجیتال مارکتینگ را با کلیات دیجیتال مارکتینگ شروع خواهیم کرد. دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اجزای تشکیل دهنده ی آن کدام اند؟ و با اصطلاحات تخصصی دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهیم شد .

 •    استراتژی دیجیتال مارکتینگ و پرسونای مارکتینگ

در این قسمت با تعریف استراتژی دیجیتال مارکتینگ و اهداف آن ، اصطلاحات بازاریابی دیجیتال ، پرسونای مارکتینگ و سفر مشتری آشنا میشویم سپس گروه بندی توسط استاد انجام می شود و پروژه  اولیه خود را دریافت میکنید .

 •    وردپرس در دیجیتال مارکتینگ

در این قسمت شما صفر تا صد مباحث مربوط به وردپرس را به طور جامع یاد میگیرید.

 •   سئو در مارکتینگ

بهترین و مطمئن ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ سئوی موتورهای جست و جو است شما در این فصل هرآنچه که یه مارکتر از سئو لازم دارد را یاد میگرید و با مراحل اصلی سئوسایت شامل سئو تکنیکال،انتخاب کلمات کلیدی مناسب ،تولید محتوا و لینک سازی آشنا می شوید، که در صورت علاقه بیشتر به مبحث سئو میتوانید در دوره 44 ساعته متخصص سئو آکادمی آمانج شرکت کنید.

 •    بازاریابی محتوا

اگر دوست دارید پادشاهی کنید مهارت تولید محتوا را از دست ندهید در این دوره به طور کامل بازاریابی محتوا و انواع روش ها و فورمول های لازم آن را یاد میگیرید و میتوانید با گذراندن این دوره به صورت کاملا حرفه ای به تولید محتوا بپردازید .

 •   بازاریابی پلتفرم های اجتماعی

یکی از مهم ترین اجزای دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شبکه های اجتماعی است شما در این مبحث یاد میگیرید که چجوری در شبکه های اجتماعی با تولید محتوای جذاب و خوب وارد پرسونال برندینگ شوید و خودتان را در آن متخصص برند کنید.و مباحث زیر را به طور تخصصی یاد خواهید گرفت : مزایا و معایب سوشال مدیا مارکتینگ،پیش نیازهای بازاریابی شبکه های اجتماعی،مراحل انجام  بازاریابی شبکه های اجتماعی و آشنایی کامل با پلتفرم های مختلف سوشال مدیا و در نهایت یک پروژه اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ به شما داده می شود.

 •     تدوین کمپین های دیجیتال مارکتینگ – ساخت لندینگ

ران کردن کمپین های دیجیتال مارکتینگ نقش اساسی در افزایش فروش و درامد دارند در این مبحث با اهداف و انواع روش های ساخت کمپین و رسانه های آن و مراحل ساخت کمپین آشنا میشوید.و در نهایت نکات مهم ساخت لندینگ را میاموزید.

 •       تبلیغات و کپی رایتینگ

در این فصل مباحث زیر را به طور کامل و تخصصی می آموزید :

تبلیغات چیست؟کپی رایتینگ چیست؟تاثیر آن در دیجیتال مارکتینگ چیست؟نکات مهم در تبلیغ نویسی و مراحل تبلیغ نویسی

 • ایمیل مارکتینگ، SMS مارکتینگ و پوش نوتیفیکیشن مارکتینگ

در این جلسه نحوه تبلیغات از طریق ایمیل،اس ام اس و پوش نوتیفیکیشن را یاد میگیرید .

 •     affiliate marketing

شما با یاد گرفتن افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی واسطه ای میتوانید  با گرفتن پورسانت از طریق تبلیغ محصولات دیگران (یا شرکت ها) کسب درامد کنید. شما هر محصولی را که میخواهید پیدا می کنید ، آن را برای دیگران تبلیغ می کنید و برای هر فروش که می کنید بخشی از سود آن را بدست می آورید.این یک معامله دوسر سود بین شرکت ها و بازاریابان است.

 •    Google (AdWords , Analytics , Tag Manager)

Google جایی است که افراد جستجو می کنند که چه کاری انجام دهند ، کجا بروند و چه چیزهایی بخرند. تبلیغات دیجیتال با استفاده از Google Adwordsمی تواند در Google در لحظه ای ظاهر شود که شخصی به دنبال محصولات یا خدماتی مانند شما است اعم از لپ تاپ یا موبایل ، یک تبلیغ مناسب می تواند افراد را به مشتریانی با ارزش تبدیل کند.

وظیفه اصلی Google Analytics فقط تهیه گزارشات و آمارهای مربوط به وب سایت شما است ، مانند اینکه چند نفر دیروز وب سایت شما را دیده اند ، از چه مرورگری استفاده کرده اند ، از کدام صفحات بیشترین محبوبیت را داشته اند ، و غیره. تنها راهی که می تواند این موارد را بشناسد این است اگر در تمام صفحات خود یک “برچسب” قرار دهید. این برچسب کد javascript در صفحات شما است که بر روی مرورگر بازدید کننده اجرا می شود و به سرورهای Google Analytics می گوید که هم اکنون از این صفحه بازدید می کنند.

Google Tag Manager با اجازه دادن به شما برای تعیین قوانینی برای زمان روشن شدن برچسب ها ، مدیریت این وضعیت ناخوشایند برچسب ها را آسان تر می کند. همچنین به شما امکان می دهد برچسب های خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید هنگام بارگذاری صفحه سمت راست یا کلیک روی دکمه خاصی ، از بین می روند. شما می توانید برچسب ها و نحوه کار آنها را تغییر دهید بدون اینکه واقعاً کد منبع وب سایت خود را تغییر دهید (که ممکن است به دلیل چرخه های انتشار آهسته قادر به انجام آن نباشید)  در عوض فقط آن را تغییر دهید وب سایت Google Tag Manager ، و هنگامی که صفحات شما در مرورگر بازدید کننده بارگیری می شوند ، کدهای مختلف را به صورت پویا از بین می برد.

 • تکنیک های اخذ پروژه، عقد قرارداد و کسب درامد، مهارت های ارتباطی وسایر نکات ورود به بازارکار

شما در یک جلسه به طور کامل نحوه تعامل با کارفرما و تعرفه های استاندارد برای کسب درامد و هرآنچه که برای ورود به بازار کار لازم دارید می آموزید.

نتیجه گیری:

امروزه آموزش تخصصی و جامع برای هر فردی ضروری است . باتوجه به سرعت رشد بالای علوم ما نیاز داریم حداقل سالی یک بار دانسته ها و آموخته های خود را به روزرسانی کنیم.برای یک شروع عالی یا به روزرسانی دانسته های خود در ثبت نام دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج همین امروز اقدام کنید .

درباره‌ی mona

Mona Mosavi

همچنین ببینید

5 فاکتور مهم در خرید بهترین چای ساز

چای به عنوان دومین نوشیدنی محبوب جهان بعد از آب، جایگاه ویژه ای در فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 7 =